Microsoft flow

Microsoft Flow

Ja esiet ieviesuši vai plānojat ieviest Microsoft Office 365 savā uzņēmumā, droši vien esat pārliecinājušies par plašajām iespējām, ko sniedz Office 365.

Vai zināt, kas ir Microsoft Flow?

Microsoft Flow ietilpst vairākos Office 365 plānos: Office 365 Business Essentials, Office 365 Business Premium, Office 365 Education, Office 365 Education Plus, Office 365 Enterprise E1 ,Office 365 Enterprise E3 un Office 365 Enterprise E5. Ar Microsoft Flow iespējams automatizēt un padarīt efektīvākus dažādus procesus uzņēmumā, piemēram, automatizēt darbības sociālajos tīklos, veikt automātisku e-pasta pielikumu saglabāšanu One Drive, SharePoint dokumentu bibliotēkā vai citur, pārsūtīt Office 365 e-pastus uz Microsoft Teams kanālu un ļoti daudz ko citu. Izmantojot plūsmu veidošanu ar Microsoft Flows uzņēmums var ietaupīt darbinieku laiku, atbrīvojot no vienkāršu uzdevumu izpildes, ko var automatizēt un iegūto laiku darbinieki var izmantot priekš sarežģītāku uzdevumu veikšanas. Microsoft Flows ir pieejamas simtiem gatavo veidņu: Veidnes. Kā arī iespējams pašiem veidot savas pielāgotas veidnes tieši Jūsu uzņēmuma procesiem.

Sociālie tīkli

Microsoft Flows pieejamas ļoti daudzas jau gatavas veidnes, kas ļauj automatizēt uzņēmuma kontu pārvaldīšanu dažādos sociālajos tīklos, piemēram dažas no interesantākajām: audio failu ģenerēšana no Facebook ziņām, Youtube video automātiska publicēšana Facebook un Twitter vai, piemēram, Pinterest vienumu Facebook un Twitter. automātiska ziņu pārpublicēšana no WordPress lapas sociālajos tīklos, publicējot video Youtubā, automātiski tiek izveidota ziņa WordPress emuārā,
publicējiet Facebook ziņu vienā valodā un Flow pārpublicēs to citā Jūsu norādītā valodā pārtulkotu, izveidojiet Dynamics potenciālos klientus, balstoties uz tvītu saturu.

Kalendāri un e-pasti:

Pasākumu kopēšana no Google kalendārā uz Office 365 un otrādi,
e-pasta pielikumu saglabāšana OneDrive, Google Diskā vai Dropboxā,
Outlook kalnedāra un Google kalendāra sinhronizēšana,
failu pārsūtīšana no OneDrive, Google diska vai Dropbox uz e-pastu,
e-pastu par konkrētu tēmu reģistrēšana Sharepoint.

Datu zudumu novēršana (Data Loss Prevention) ar Microsoft Flow:

Lai nepieļautu sensitīvu datu noplūdi no uzņēmuma, iespējams izmantot jau gatavas iebūvētas datu zudumu novēršanas politikas, kā arī izveidot savas, speciāli pielāgotas tieši Jūsu uzņēmumam, datu zudumu novēršanas politikas ar Microsoft Flows. Lai uzņēmuma sensitīvie dati, piemēram no SharePoint un Dynamics, nenokļūtu ārpus uzņēmuma, Microsoft Flow administrācijas centrā administrators var izveidot datu zudumu novēršanas politikas un norādīt kuri uzņēmuma dati var tikt izmantoti Flows un kuri nē.

Microsoft Flows var izmantot, lai veidotu plūsmas ne tikai ar Microsoft produktiem, bet arī ar citiem. Ja uzņēmumam nepieciešami sarežģītāki risinājumi risinājumi Line of Business aplikāciju automatizācijai, var izmatot Azure Logic Apps.

Piesakies konsultācijai
Get a uniquely designed, professionally designed website now!

Fill out the application or call +371 20 138 441 to receive an offer within 1 day!